2024-04-28 Konkurs Literacki “Narracja”

0
298

Konkurs Literacki “Narracja” organizowany jest w ramach X Festiwalu Studiów Azjatyckich i Afrykańskich, pod patronatem Magazynu Stoner Polski.

Forma pracy jest dowolna, ale nie powinna przekraczać 10 000 znaków. Tekst musi być przygotowany w języku polskim lub języku angielskim. Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Uczestnik może przesłać tylko jedną pracę. Prace należy składać przez formularz: https://forms.gle/1G7dCdTW7XbNai1H7 do 28 kwietnia 2024 roku.

Celem konkursu jest promowanie twórczości poetyckiej na temat wizji orientu i okcydentu oraz szerzenie świadomości o różnorodności tych wizji i tym samym potrzeby edukacji na ich temat. Tematyka prac powinna być związana z narracjami na temat orientu i okcydentu, danego regionu Azji, czy Afryki, bądź ogólnie dotyczyć postrzegania “obcości”. Może odnosić się do teorii post- bądź neokolonialnych, do obrazów z mediów czy z książek. Szczegółowy opis konkursu znajduje się na wydarzeniu na Facebooku.

Główną nagrodą jest publikacja zwycięskiej pracy w magazynie Stoner Polski. Nagrody za drugie i trzecie miejsce to nagrody książkowe oraz upominki związane z tematyką festiwalu. Nagrody ufundowane są przez magazyn Stoner Polski. Rozdanie nagród odbędzie się podczas Wieczoru Poetyckiego naszego Festiwalu 10 maja 2024 roku. Pozostałe informacje znajdują się w regulaminie: https://docs.google.com/document/d/1fNtSQAiOoX33BzmoBuQbeGCvfxH4kggY21AHacul5y4/edit?usp=sharing

Pozostałe informacje znajdują się na wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/6tnUdL4Ua

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na konto abwkn@uj.edu.pl.
Czekamy na wasze wizje
Afrykańsko – Bliskowschodnie Koło Naukowe
Dalekowschodnie Koło Naukowe
Magazyn Stoner Polski

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko