16 maja 2013

0
126

Dnia 16.05.2013 o godzinie 18.00 zapraszamy do Klubu Księgarza (Rynek Starego Miasta 22/24 w Warszawie), gdzie odbędzie się spotkanie z córką oraz przyjaciółmi zmarłego w marcu tego roku JERZEGO LESZINA-KOPERSKIEGO.

Spotkanie poprowadzi Leszek Żuliński, wybrane utwory przeczyta Andrzej Ferenc, a o oprawę muzyczną zadba Jolanta Mórawska.
Katamaran Literacki


Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi zaprasza 16 maja o godz. 18.00 na majowe spotkanie w ramach projektu Katamaran Literacki. Bohaterką będzie poetka Bożena Kaczorowska.

 

Bożena Kaczorowska – urodziła się w Konstancinie, mieszka w Warszawie. Absolwentka Szkoły Rzemiosł Artystycznych oraz studium podyplomowego – dekorator wnętrz. Obok poezji fascynują ją kamienie, szyszki, przydrożne kapliczki. Laureatka wielu konkursów poetyckich. Publikuje w internecie. W lutym ukazał się jej debiutancki tomik Punkt Obserwacyjny i od razu zebrał bardzo dobre recenzje.
Wieczór pamięci poświęcony Jerzemu Leszinowi Koperskiemu


Spotkanie poprowadzi Leszek Żuliński
Wybrane utwory odczyta Andrzej Ferenc

Oprawa muzyczna spotkania Jolanta Mórawska – pianino
Czwartek 16 maja 2013 roku godz. 18.00
Klub Księgarza w Warszawie Rynek Starego Miasta 22/2420. Wieczór Literacki w Pałacu Młodzieży


Szczeciński oddział Związku Literatów Polskich oraz Pałac Młodzieży zapraszają 16 maja 2013 r. o godzinie 17.30 na 20. WIECZÓR LITERACKI z cyklu spotkania z pisarzami i poetami nie tylko szczecińskimi.

 

W programie spotkanie z poetą, śpiewakiem operowym, muzykoterapeutą ze Szczecinka – Januszem P. Kowalkowskim oraz promocja nowego tomu poezji w serii: akcent pt. „Zdążyć przed ciszą”. Miejsce: sala multimedialna nr 106, Pałac Młodzieży, Aleja Piastów 7 


Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko