“Students” – bestsellerowa seria Aleksandry Negrońskiej

0
309

Gorąca namiętność, skomplikowane relacje rodzinne, niespodziewane zwroty akcji i niepowtarzalny brytyjski klimat – jest wiele powodów, dla których powieści z serii “Students” Aleksandry Negrońskiej cieszą się ogromną popularnością wśród fanek powieści obyczajowych i romansów. Sprawdź, dlaczego i Ty powinnaś po nie sięgnąć!

Seria “Students” – z ekranu na papier

Literacki portal Wattpad od lat umożliwia wielu młodym autorom dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a niejednemu z nich otworzył drzwi do profesjonalnego kontraktu. Właśnie w ten sposób potoczyła się kariera Aleksandry Negrońskiej – czytelnicy poznali bohaterów “Students” właśnie na Wattpadzie, gdzie autorka publikowała pierwsze opowiadania pod nickiem Ola_Negroni. Jej lekkie pióro, wnikliwa spostrzegawczość i zdolność do sugestywnego oddania emocji przyniosły serii wielką popularność.

Sukces Negrońskiej przykuł uwagę wydawnictwa NieZwykłe, które zaproponowało autorce współpracę. Jej efektem jest aż 10 opublikowanych do tej pory książek, w tym 4 tomy serii “Students” – “Clone”, “Different”, “Identical” i “Unique”.


O czym jest seria “Students”?

Główna bohaterka cyklu to Rosanna “Rosie” Denise – dziewiętnastolatka o ciętym języku, stojąca u progu nowego życia. Dziewczyna przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do brytyjskiego Leeds, by rozpocząć studia prawnicze. Zmiana jest ważna dla Rosie jeszcze z jednego powodu: w Anglii zamieszka z przyrodnim bratem Alexandrem i siostrą-bliźniaczką Lily, z którą przed wieloma laty rozdzielił ją los.

Lily i Alex brylują w towarzyskich kręgach na uniwersyteckim campusie, dlatego tuż po przyjeździe Rosanny zapoznają ją z kolegami. Ta dobrze adaptuje się w nowym miejscu – mimo początkowych obaw związanych z majętnością i wysokim statusem społecznym nowych znajomych stopniowo znajduje wśród nich bratnie dusze.

Miłosny trójkąt i skomplikowane koleje losu

Jedynym cieniem na życiu Rosie kładzie się jej skomplikowana relacja z Zaydenem – równie aroganckim, co pociągającym kolegą ze studiów. Szybko okazuje się, że powiedzenie “kto się czubi, ten się lubi” po raz kolejny znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Jest tylko jeden problem – a właściwie dwa: Zayden ma dziewczynę… A jest nią Lily.

W kolejnych tomach losy Rosanny komplikują się jeszcze bardziej. Uczucia z przeszłości upominają się o swoje, ludzie obecni w jej życiu okazują się zagrożeniem i zawodzą jej zaufanie, a drogi bohaterów wydają się rozchodzić na dobre – ale nic nie jest przesądzone, dopóki autorka nie postawi ostatniej kropki! Każdy rozdział to nowe emocje i nowe niespodzianki – a niedawna premiera czwartej części serii “Students” dostarczy Ci ich w uderzeniowej dawce.

Artykuł sponsorowany

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko