Teatralne premiery września

0
109
  • 01.09.2023 Seks, praca i marzenia Agnieszka Jakimiak Grupa Artystyczna Teraz Poliż
    ul. Markowska 6/67 03-742 Warszawa
  • 01.09.2023 Na pełnych obrotach Tomasz Dutkiewicz Teatr im. Juliusza Osterwy
    ul. Teatralna 9 66-400 Gorzów Wielkopolski
  • 01.09.2023 Nazywam się Anna Walentynowicz Anna Gryszkówna Teatr Łaźnia Nowa
    os. Szkolne 25 31-977 Kraków
  • 02.09.2023 Dziedziczenie Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów
    ul. Gdańska 32 90-716 Łódź
  • 03.09.2023 Ceremonia Aneta Adamska-Szukała Teatr Przedmieście
    R. Alsa 4/4 35-030 Rzeszów
  • 03.09.2023 Niesamowity świat Obłoczka Olga Bury, Piotr Stanek Białostocki Teatr Lalek
    ul. Kalinowskiego 1 15-875 Białystok
  • 04.09.2023 Pierwsza lepsza Magdalena Małecka-Wippich Teatr Telewizji
    ul. Woronicza 17 00-999 Warszawa Poprzednia nazwa: Agencja Kreacji Teatru Telewizji Polskiej
  • 04.09.2023 Weselisko Jerzy Zoń Teatr KTO
    ul. Zamoyskiego 50, 30-519 Kraków
  • 07.09.2023 Czuły spektakl. Medytacje w prekariacie Marta Szlasa-Rokicka Wrocławski Teatr Współczesny im. Marii i Edmunda Wiercińskich
    ul. Rzeźnicza 12 50-132 Wrocław
  • 08.09.2023 Q&A (the Polish Edition) Teatr Łaźnia Nowa
    os. Szkolne 25 31-977 Kraków
  • 08.09.2023 Balkon Ordona Katarzyna Dworak i Paweł Wolak Lubuski Teatr w Zielonej Górze
    Al. Niepodległości 3/5 65-048 Zielona Góra
  • 09.09.2023 Freak Show Piotr Ratajczak Teatr Miejski w Gliwicach
    ul. Nowy Świat 55/57 44-100 Gliwice
  • 09.09.2023 Dziewczyny z kalendarza Jakub Szydłowski Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
    pl. Grunwaldzki 1 81-372 Gdynia
  • 09.09.2023 Jenner: zostać sobą Michał Ana Nowicki Teatr Barakah
    ul. Paulińska 28 31-065 Kraków
  • 09.09.2023 Domki MAŁECKA/MORAWSKA-RUBCZAK Teatr Animacji
    św. Marcin 80/82 61-713 Poznań
  • 10.09.2023 Niemożliwe – Wasowski dzieciom Justyna Zar Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego
    ul. Duża 9 25-304 Kielce
  • 10.09.2023 Sam, czyli przygotowanie do życia w rodzinie Paweł Paszta Teatr im. Juliusza Osterwy
    ul. Teatralna 9 66-400 Gorzów Wielkopolski
  • 10.09.2023 Carmina Burana Inga Pilchowska Warszawska Opera Kameralna
    siedziba teatru: al. Solidarności 76b; biuro: Obrońców 31, Warszawa
  • 12.09.2023 Z kapelusza Jo Strømgren Polski Teatr Tańca
    ul. Stanisława Taczaka 8, 61-818 Poznań
  • 15.09.2023 Puppetwall Artur Romański Scena Robocza
    ul. Wroniecka 6, 61-763 Poznań
  • 15.09.2023 Jak zostałam wiedźmą Michał Derlatka Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego
    pl. Jagielloński 15 26-600 Radom
  • 15.09.2023 Sen nocy letniej Jan Klata Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego
    ul. Dąbrowskiego 5 60-838 Poznań
  • 15.09.2023 Syrenka Ariel Grzegorz Pańtak Kielecki Teatr Tańca
    pl. Moniuszki 2b 25-334 Kielce
  • 15.09.2023 40-latek Joanna Drozda Teatr Rampa
    ul. Kołowa 20 03-536 Warszawa
  • 16.09.2023 Uśmiech bez kota Agata Zubel Teatr Lalek Guliwer
    ul. Różana 16 02-548 Warszawa
  • 16.09.2023 Młody mężczyzna Katarzyna Kalwat Wrocławski Teatr Współczesny im. Marii i Edmunda Wiercińskich
    ul. Rzeźnicza 12 50-132 Wrocław
  • 16.09.2023 Robinson Agata Biziuk Teatr Lalek Pleciuga
    pl. Teatralny 1 71- 405 Szczecin
  • 16.09.2023 Sztambuch syberyjski Artur Dwulit Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku
    Sienkiewicza 14 15-092 Białystok
  • 16.09.2023 Kruk z Tower Daria Kopiec Teatr Ludowy
    Osiedle Teatralne 34 31-948 Kraków
  • 16.09.2023 Deszczowa piosenka Tadeusz Kabicz Teatr Muzyczny
    ul. Niezłomnych 1e 61-894 Poznań
  • 16.09.2023 Iwona, księżniczka Burgunda Grzegorz Bral Teatr Polski
    ul. Swarożyca 5 71-601 Szczecin
  • 16.09.2023 Bajki dla niegrzecznych Jacek Bończyk Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
    ul. Karmelicka 6 31-128 Kraków
  • 16.09.2023 Czar(cie) gry Roksana Miner Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla
    ul. 1 Maja 2 90-718 Łódź
  • 17.09.2023 Carmen Anna Obszańska Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka
    ul. Zachodnia 93 90-402 Łódź
  • 18.09.2023 Jak przegrać wybory. Poradnik Komuna//Warszawa
    Szkoła przy ul. Emilii Plater 31, 00-688 Warszawa
  • 20.09.2023 Błoto/Mud Paige RogersInstytut im. Jerzego Grotowskiego
    Rynek-Ratusz 27 50-101 Wrocław
  • 20.09.2023 WoW Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego
    ul. Dębowa 16 53-121 Wrocław
  • 21.09.2023 Petarda Jerzy Bończak Teatr Kamienica
    al. Solidarności 93 00-144 Warszawa
  • 22.09.2023 I’m Nowhere / Znikanie Norbert Rakowski Teatr im. Jana Kochanowskiego
    pl. Teatralny 12 45-056 Opole
  • 22.09.2023 Niekończąca się historia Joanna Zdrada Państwowy Teatr Lalki Tęcza
    ul. Waryńskiego 2; 76-200 Słupsk
  • 22.09.2023 Instrukcje Konrad Imiela Teatr Collegium Nobilium
    ul. Miodowa 22/24 00-246 Warszawa
  • 22.09.2023 Tosca Tomasz Man Teatr Muzyczny w Lublinie
    ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5 20-029 Lublin
  • 22.09.2023 I’m Nowhere / Znikanie Norbert Rakowski Teatr im. Jana Kochanowskiego
    pl. Teatralny 12 45-056 Opole
  • 22.09.2023 Czerwony Kapturek Anna Smolar Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny)
    Szczecin
  • 23.09.2023 TUTU Agata Brzozowska, Anna Ługowska Teatr Sztuka Ciała
    ul. Styrska 22/12 04-188 Warszawa * kierowany przez Fundację Sztuka Ciała
  • 23.09.2023 Nie wszyscy pójdziemy do raju Karolina Szczypek Teatr im. Stefana Żeromskiego
    ul. Sienkiewicza 32; 25-507 Kielce UWAGA! Tymczasowa siedziba Teatru: ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce
  • 23.09.2023 Brzechwatorium Marián Pecko Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
    Ul. Augustyna Kośnego 2a 45-056 Opole
  • 23.09.2023 edukując RITĘ Eugeniusz Korin Teatr 6.piętro
    Pl. Defilad 1 (PKiN) 00-901 Warszawa
  • 23.09.2023 Odyseja Jakub Roszkowski Wrocławski Teatr Lalek
    pl. Teatralny 4 50-051 Wrocław
  • 23.09.2023 Dzikie łabędzie Teatr Kameralny w Bydgoszczy
    ul. Grodzka 14-16 85-109 Bydgoszcz
  • 23.09.2023 American Dreams Sylwester Biraga Teatr Druga Strefa
    ul. Magazynowa 14 a 02-652 Warszawa
  • 24.09.2023 Bukartyk – fatalny przykład dla młodzieży Adam Opatowicz Teatr Polski
    ul. Swarożyca 5 71-601 Szczecin
  • 25.09.2023 Forward unto Dawn Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego
    ul. Dębowa 16 53-121 Wrocław
  • 27.09.2023 Dirty talk Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego
    ul. Dębowa 16 53-121 Wrocław
  • 28.09.2023 Lista Męskich Życzeń Artur Barciś Agencja Artystyczna WojArt
    ul. Unii Lubelskiej 16/25 61-249 Poznań
  • 29.09.2023 Boa Paweł Sakowicz Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej
    ul. Jagiellońska 5 31-010 Kraków
  • 29.09.2023 Tajemniczy ogród Justyna Sobczyk Teatr Zagłębia
    ul. Teatralna 4 41-200 Sosnowiec
  • 29.09.2023 Lepper Marcin Liber Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
    pl. Św. Ducha 1 31-023 Kraków
  • 30.09.2023 Niekończąca się historia Marcin Wierzchowski Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
    Ul. Augustyna Kośnego 2a 45-056 Opole
  • 30.09.2023 Gotki Daria KopiecNowy Teatr im. Witkacego
    ul. Lutosławskiego 1 76-200 Słupsk
  • 30.09.2023 WIECZÓR BALETOWY KOMPOZYTORÓW POLSKICH: KARŁOWICZ | KILAR | SZYMANOWSKI Teatr Wielki
    pl. Dąbrowskiego 1 90-249 Łódź
  • 30.09.2023 Zamieniam się w słuch Honorata Mierzejewska-Mikosza Teatr Pinokio w Łodzi
    ul. Henryka Sienkiewicza 75/77, 90-057 Łódź
  • 30.09.2023 Ciepłe pszczoły, zimne jelenie albo jak pozbyć się dzieci Gabriel Gietzky Teatr Pinokio w Łodzi
    ul. Henryka Sienkiewicza 75/77, 90-057 Łódź
  • 30.09.2023 Spektakl o śmieciach Judyta Berłowska Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich
    ul. Reja 9 02-053 Warszawa
  • 30.09.2023 Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca? Cezary Domagała Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego
    pl. Jagielloński 15 26-600 Radom
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko