2013-09-19Wokół bajecznej Gruzji

0
85

Wokół bajecznej Gruzji

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza 18 września o godz. 18.00 na spotkanie z Anną Dziewit-Meller i Marcinem Mellerem. Autorzy podróżniczo-reporterskiej książki „Gaumardżos!” snuć będą barwne opowieści o Gruzji, ilustrując je bogatym materiałem zdjęciowym.

 

Anna Dziewit-Meller – dziennikarka i reporterka, autorka (razem z Agnieszką Drotkiewicz) książek Głośniej! Rozmowy z pisarkami oraz Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami. Swoje teksty publikowała m. in. w Polityce, Wysokich Obcasach i Lampie. W 2012 zadebiutowała jako autorka powieści książką pt. Disko. Pracuje w TVN. Związana była  z radiem Zet i Chilli Zet.

 

Marcin Meller – dziennikarz, prezenter telewizyjny, w latach 1991-2003 reporter Polityki , jako jej wysłannik po raz pierwszy trafił do Gruzji, opisywał konflikty w Iranie, Czeczenii, byłej Jugosławii i w Afryce. Przez dwa lata prowadził pierwszy w Polsce reality show Agent. W latach 2003-2012 – redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika Playboy. Od 2005 do 2008 – współprowadzący programu Dzień dobry TVN, obecnie gospodarz Drugiego śniadania mistrzów w TVN24. Pisze felietony dla Newsweeka.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko