- 01.04.2023 Przedstawię Ci tatę Robert Czechowski Lubuski Teatr w Zielonej Górze
Al. Niepodległości 3/5 65-048 Zielona Góra - 01.04.2023 Wanda Waldemar Zawodziński Opera Krakowska w Krakowie
ul. Lubicz 48 31-512 Kraków - 01.04.2023 Kariera Nikodema Dyzmy Gabriel Gietzky Teatr im. Adama Mickiewicza
ul. Kilińskiego 15 42-200 Częstochowa - 01.04.2023 Babylon Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr
ul. Madalińskiego 10/16 02-513 Warszawa - 01.04.2023 Koncert „Pan Disney zaprasza” Bernard Szyc Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
pl. Grunwaldzki 1 81-372 Gdynia - 02.04.2023 Damy i Huzary Krzysztof Szuster Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego
Nowy Rynek 11 09-400 Płock - 03.04.2023 Sen nocy letniej Wojciech Adamczyk Teatr Telewizji
ul. Woronicza 17 00-999 Warszawa Poprzednia nazwa: Agencja Kreacji Teatru Telewizji Polskiej - 04.04.2023 Gotki Małgorzata Bogajewska Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
ul. Jazdów 1 00-467 Warszawa - 12.04.2023 Nie mówimy jeszcze pass, czyli najważniejsza jest rodzina Andrzej Słupek Teatr KTO
ul. Zamoyskiego 50, 30-519 Kraków - 14.04.2023 Kolacja na cztery ręce Jan Tomaszewicz Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego
Plac Teatralny 1; 75-729 Koszalin - 15.04.2023 Włosy mamy Tomasz Maśląkowski Teatr Maska
ul. Mickiewicza 13 35-064 Rzeszów - 15.04.2023 Kto puka ? Alejandro de Nada Teatr Zagłębia
ul. Teatralna 4 41-200 Sosnowiec - 15.04.2023 Bileterka Matylda Paszczenko Teatr im. Stefana Jaracza
ul. Kilińskiego 45, 90-257 Łódź - 15.04.2023 Policja. Noc zatracenia Andrzej Saramonowicz Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
ul. Karmelicka 6 31-128 Kraków - 15.04.2023 Teatrzyk Zielona Gęś czyli wstrząs metafizyczny Paweł Aigner Teatr Animacji
św. Marcin 80/82 61-713 Poznań - 15.04.2023 Zuzanna Żyrafa Anna Miłej, współpraca: Małgorzata Kosik Scena Relax
ul. Złota 8 00-019 Warszawa - 15.04.2023 Królowa Śniegu Paweł Szkotak Teatr Lalka
pl. Defilad 1 (PKiN) 00-901 Warszawa - 19.04.2023 Taśmy rodzinne Piotr Pacześniak Teatr Polski w Poznaniu
ul. 27 Grudnia 8/10 61-737 Poznań - 22.04.2023 Wesoła wdówka Jerzy Jan Połoński Opera Nova
ul. Marszałka Focha 5; 85-070 Bydgoszcz - 22.04.2023 Zesłanie Mikołaj Grabowski Teatr Ateneum im. Jaracza
ul. Jaracza 2 00-378 Warszawa - 22.04.2023 Trąbka do słuchania Weronika Szczawińska Wrocławski Teatr Współczesny im. Marii i Edmunda Wiercińskich
ul. Rzeźnicza 12 50-132 Wrocław - 22.04.2023 Ciężkie czasy Teatr im. Juliusza Osterwy
ul. Narutowicza 17 20-004 Lublin - 22.04.2023 Trubadur Barbara Wiśniewska Opera na Zamku w Szczecinie
ul. Korsarzy 34 70-540 Szczecin - 22.04.2023 Marzyciele Michał Telega Teatr Barakah
ul. Paulińska 28 31-065 Kraków - 22.04.2023 Pieśni Getta Gołda Tencer Teatr Żydowski im. Estery Racheli i Idy Kamińskich
ul. Senatorska 35, 00-099 Warszawa - 22.04.2023 Tajemnica Króla Wysp Hebanowych Ewa Ignaczak Teatr Stajnia Pegaza
Plac Konstytucji 1, 81-354 Gdynia - 22.04.2023 Córki Króla Leara Karolina Przystupa Teatr Mały
ul. Kardynała Hlonda 1; 43-100 Tychy - 23.04.2023 Kto tam? Dominika Miękus, Marta Parfieniuk-Białowicz, Edyta Soboczyńska Teatr Baj Pomorski
ul. Piernikarska 9 87-100 Toruń - 23.04.2023 Wszystko w głowie Julia Szmyt Teatr Lalek Guliwer
ul. Różana 16 02-548 Warszawa - 23.04.2023 Dziewczynka ze skrzypcami Ewa Piotrowska Teatr Bajka
ul. Marszałkowska 138 00-004 Warszawa - 23.04.2023 Jana Kaczmarka TiVi de domo Adam Opatowicz Teatr Kameralny w Bydgoszczy
ul. Grodzka 14-16 85-109 Bydgoszcz - 27.04.2023 Imperial Komuna//Warszawa
Szkoła przy ul. Emilii Plater 31, 00-688 Warszawa - 28.04.2023 Mój sztandar zasikał kotek. Kroniki z Donbasu Aleksandra Popławska TR Warszawa
ul. Marszałkowska 8 00-590 Warszawa - 28.04.2023 Cztery dobre powody by rzucić wszystko w cholerę Norbert Rakowski Teatr im. Jana Kochanowskiego
pl. Teatralny 12 45-056 Opole - 28.04.2023 Zła krew Jura Dzivakou Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera
ul. Zamoyskiego 20 03-801 Warszawa - 29.04.2023 Mity greckie Bartłomiej Błaszczyński Teatr Miejski w Gliwicach
ul. Nowy Świat 55/57 44-100 Gliwice - 29.04.2023 Żaba nie śmieszka Aga Błaszczak Olsztyński Teatr Lalek
ul. Głowackiego 17 10-447 Olsztyn - 29.04.2023 Jądro ciemności Krzysztof Babicki Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza
ul. Bema 26; 81-381 Gdynia - 30.04.2023 Mój boski rozwód Marek Pasieczny Teatr im. Juliusza Osterwy
ul. Narutowicza 17 20-004 Lublin