2021-02-05 13. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny PORTRET 2020/2021

1
331

Organizator
Organizatorem konkursu jest firma Cool Pics, właściciel marki ToDobryKurs.pl.

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.

Opis
Przedmiotem konkursu jest fotografia portretowa.

 Konkurs tematycznie dotyczy portretu, w szerokim rozumieniu tego słowa. Technika nadsyłany zdjęć jest dowolna – mogą to być prace zarówno wykonane cyfrowo, jak i analogowo. Zgłaszane prace powinny ukazywać człowieka za pomocą fotografii, przy pełnej dowolności interpretacyjnej – portret w klasycznym podejściu, beauty, portret w modzie, dokument, reportaż, portret jako eksperyment, autoportret, portret jako sztuka współczesna, selfie. Zaznaczamy, że zdjęcia dokumentalne i reporterskie ukazujące człowieka również są mile widziane.

Każdy uczestnik może zgłosić od 4 do 8 zdjęć. Prace należy przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie konkursu.

Warunkiem udziału w konkursie jest kliknięcie “Lubię to” na stronie fb.com/todobrykurs

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Nagrody

• I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1.200 zł oraz voucher o wartości 1.500 zł na jeden semestr nauki w Szkole Fotografii Online, organizowanej przez fotografika.edu.pl.

 Zajęcia w Szkole Fotografii Online prowadzone są przez wykładowców Fotografiki – doświadczoną kadrę zajmującą się profesjonalnie fotografią, która pracuje dla Vogue, ELLE, Reserved i wielu innych topowych marek. Pierwszy semestr trwa 4 miesiące, a po jego ukończeniu uczniowie otrzymują dyplomy i możliwość kontynuowania nauki na 2 semestrze.

• II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 700 zł oraz voucher o wartości 1.500 złotych na jeden semestr nauki w Szkole Fotografii Online.

• III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 600 zł oraz voucher o wartości 1.500 złotych na jeden semestr nauki w Szkole Fotografii Online. 

• Wyróżnienia: najlepsi autorzy otrzymają vouchery o wartości 750 złotych na jeden semestr nauki w Szkole Fotografii Online.

Termin
Zdjęcia można przesyłać do 5 lutego 2021 r.

Strona konkursu

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko