2019-08-18 Pióro Metatrona 2019

0
36

Organizatorzy

  • Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki “Thorn”
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – Program Absolwent UMK

Organizatorzy Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon 2019, który odbędzie się w dniach 13 – 15 września 2019 w Toruniu, zachęcają do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu literackiego o Pióro Metatrona. 

Uczestnicy

Konkurs ma charakter otwarty.

Opis

Tematem konkursu jest hasło przewodnie tegorocznego konwentu: Pokaż nam swoją pasję!

Tekst zgłaszany do udziału w konkursie powinien być napisany prozą, zaliczać się do gatunku fantasy, mieć objętość pomiędzy 3600 a 7200 znaków (ze spacjami). Praca powinna być opatrzona tytułem innym niż temat przewodni konkursu. Jeden autor może nadesłać maksymalnie trzy prace konkursowe. 

Prace konkursowe należy przesłać do 18 sierpnia 2019 na adres konkurs@copernicon.pl, w temacie wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko z dopiskiem „Pióro Metatrona 2019″, a w treści dane kontaktowe.

Nagrody

Prace wyróżnione przez Jury zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz w informatorze konwentowym Coperniconu. Autorzy najlepszych tekstów mogą liczyć na nagrody: pamiątkowe statuetki, wejściówki na Copernicon i uroczystą Galę wręczenia nagród (14 września 2019) oraz walutę konwentową (którą można wymienić w trakcie imprezy w sklepiku konwentowym na książki, gry i gadżety konwentowe). Wartość nagród dla pierwszego miejsca wynosi ok. 650 zł, drugiego 500 zł, a trzeciego 350 zł. Autorzy pozostałych wyróżnionych prac otrzymają wejściówki na konwent.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko