2016-05-17 Krótka instrukcja obsługi psa

0
241
Szanowni Państwo,
Teatr Nowy w Poznaniu zaprasza na majową edycję CZYTNIKA, podczas której spotkanie z Krzysztofem Kaźmierczakiem, autorem najnowszej książki “Krótka instrukcja obsługi psa”
CZYTNIK: ŁUKASZ ORBITOWSKI, KRZYSZTOF M. KAŹMIERCZAK

TAJNE ŚLEDZTWA

Kiedy, gdzie:
17 maja 2016 | 19.30 | Trzecia Scena
Ceny biletów:
5 PLN (dostępne tylko w kasie Teatru Nowego)

W majowej edycji CZYTNIKA pod lupę weźmiemy tajne śledztwa, a pomogą nam w tym KRZYSZTOF M. KAŹMIERCZAK – reporter śledzący poznańskie historie kryminalne i skandale obyczajowe, autor powieści pt. KRÓTKA INSTRUKCJA OBSŁUGI PSA – oraz ŁUKASZ ORBITOWSKI – laureat Paszportu „Polityki” i autor INNEJ DUSZY. Rozwikłamy kilka tajemnic, zanurzymy się po uszy w opowieściach o straszliwych zbrodniach, poszukiwaniach mrocznej prawdy i wstrząsających faktach.

Zaskakująca intryga, filmowe tempo i zwroty akcji. „Krótka instrukcja obsługi psa” zaczyna się tam, gdzie kończą się „Psy” Władysława Pasikowskiego, „Gry uliczne” Krzysztofa Krauzego i „Służby specjalne” Patryka Vegi.

Zagadkowym zabójstwem młodego dziennikarza nie interesują się policja i prokuratura. Próbują je wyjaśnić ksiądz – były tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa, detektyw – niegdyś milicyjny spec od zagadek kryminalnych oraz jego była żona, policjantka. Ich przeciwnikami są ludzie, dla których zbrodnia jest codziennością jak drugie śniadanie. Co liczy się w grze, w której ludzkie życie nie jest nic warte? Czy uda się wyjaśnić zagadkę śmierci dziennikarza?

Błyskotliwy debiut powieściowy dziennikarza śledczego Krzysztofa M. Kaźmierczaka oparty na motywach prawdziwych wydarzeń.

„Ponura historia okrutnego zabójstwa z polityką w tle. Wciąga i uzależnia od pierwszych stron. Przerażająca realizmem, bo mogła wydarzyć się naprawdę. Niezwykły debiut. Polecam”.

Vincent V. Severski, autor serii powieści „Nielegalni”

„Krzysztof M. Kaźmierczak napisał trzymającą w napięciu wielowątkową powieść sensacyjną, pełną zaskakujących zwrotów i z efektownym finałem. Czyta się świetnie”.

Piotr Pytlakowski, dziennikarz, pisarz i scenarzysta

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko