29.12.2014

0
96

XIII Ogólnopolski Przegląd „Połowy Poetyckie” Gdynia 2014

data:
listopad – grudzień 2014 r

miejscowość:
Gdynia

miejsce i godzina:
CK Gdynia

opis imprezy:
Centrum Kultury w Gdyni i Przystań Poetycka „Strych” ogłaszają XIII Ogólnopolski Przegląd „Połowy Poetyckie” Gdynia 2014.
W ramach Przeglądu odbędą się dwa konkursy:
Konkurs Jednego Wiersza oraz Konkurs na Zestaw Wierszy

Konkurs Jednego Wiersza

Do udziału w Konkursie Jednego Wiersza zapraszamy wszystkich twórców. Warunkiem uczestnictwa jest osobiste odczytanie jednego niepublikowanego, nienagradzanego wiersza i złożenie czytelnej, podpisanej kopii tegoż na ręce Jury.

Konkurs odbędzie się w środę 03 grudnia 2014 o godz. 19.30 w Cafe „Strych” w Gdyni (pl. Kaszubski 7B). Pula nagród w konkursie wynosi 800 PLN

Konkurs na Zestaw Wierszy

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich twórców z terenu całej Polski i nie tylko. Należy nadesłać jeden zestaw trzech wierszy w pięciu egzemplarzach, o dowolnej tematyce, dotąd niepublikowanych i nienagradzanych w innych konkursach. Wiersze należy opatrzyć godłem; do zestawu należy dołączyć zamkniętą kopertę, opatrzoną tym samym godłem, zawierającą dane autora/ki (imię i nazwisko, adres, telefon i e-mail). Pula nagród – 5000 PLN.

Prace należy nadsyłać do 21 listopada 2014 r. na adres:

Centrum Kultury w Gdyni
 ul. Łowicka 51
 81-504 Gdynia

z dopiskiem „Połowy 2014″

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w sobotę, 06 grudnia 2014 r. w Gdyni. Laureaci konkursów zostaną powiadomieni i zaproszeni do odbioru nagród podczas Gali Finałowej Przeglądu. Miejsce oraz szczegółowy program zostanie ogłoszony wkrótce. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację nagrodzonych wierszy. Organizatorzy zastrzegają prawo do ewentualnej korekty programu Przeglądu oraz puli nagród.
Kontakt z organizatorami

Teresa Wojciechowska tel. 58 664 73 77
adres e-mail: t.wojciechowska@ckgdynia.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko