De Niro, Deep i Winslet kandydatami do Złotych Malin

0
96

Dawno wśród nominowanych do Złotych Malin nie było tylu pierwszo-ligowych hollywoodzkich gwiazd. Obok zdobywcy dwóch Oscarów Roberta De Niro, na listę nominowanych trafili też m.in. Johnny Depp, Naomi Watts, Kate Winslet czy Arnold Schwarzenegger. Ten ostatni “doceniony” aż za trzy filmy. Tradycyjnie, jak co roku nominowano malinowego rekordzistę – Adama Sandlera.

Tegoroczna lista nominacji do Złotych Malin wygląda naprawdę imponująco. Można dostać zawrotu głowy od widniejących na niej nazwisk gwiazd, w które obfituje m.in. chybiona produkcja Justina Zackhmana “Wielkie wesele”.

Ten film może pochwalić się wyjątkowo pokaźna listą nominacji do nielubianych w Hollywood nagród. Prócz samej produkcji ubiegającej się o miano najgorszego filmu 2013 roku, “doceniono” też reżysera, a obok Roberta de Niro, widnieją też nazwiska dwóch innych laureatek Oscara partnerujących mu w filmie – Diane Keaton i Susan Sarandon. Opowieść o nienawidzących się wzajemnie, rozwiedzionych rodzicach pana młodego, którzy muszą udawać na jego ślubie, że wciąż są małżeństwem, to jedno z większych kinowych rozczarowań ubiegłego roku.

Nie sposób pominąć też obecności na liście Kate Winslet, która słynie z udziału w ambitnych produkcjach – aktorkę nominowano za kolejny obok “Wesela…”  wyróżniony w niezliczonej ilości kategorii film “Movie 43”.

Autor: Justyna Kobus

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko