2014-01-18Spotkanie autorskie z Agnieszką Pietrzyk

0
163

Spotkanie autorskie z Agnieszką Pietrzyk


Spotkanie autorskie z Agnieszką Pietrzyk, promujące jej najnowszą książkę pt. „Urlop nad morzem” – kryminał z akcją umiejscowioną na Mierzei Wiślanej.

 

Data: 17 stycznia 2014

Godzina: 17:00

Miejsce: Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej na Osiedlu Zawada ul. Rodziny Nalazków 20


„Urlop nad morzem” to kryminał, którego akcja toczy się w Sztutowie i kilku innych miejscowościach na Mierzei Wiślanej. Jak zapowiada autorka – w powieści pojawi się również Elbląg. Czym tym razem zaskoczy nas Agnieszka Pietrzyk?

O książce „Urlop nad morzem” z opisu Wydawnictwa Prószyński i S-ka:

Beata i Marcin mają problemy finansowe, w tym roku rezygnują więc z wyjazdu na wymarzone zagraniczne wakacje. Pomocą służy im stara znajoma i proponuje klucze do niedawno kupionego domu nad morzem. Urlop spędzony w listopadowej aurze, w małym nadmorskim miasteczku być może wreszcie pozwoli im wypocząć. Stary dom kryje na poddaszu pełno przykurzonych rupieci, których plądrowanie sprawia Beacie niesamowitą radość. W jednej ze starych książek odnajduje list, który zdaje się zawierać mroczną tajemnicę. A może to tylko niewinny żart?

Z pozoru nudne wakacje zamieniają się w kryminalne śledztwo w którym trzeba będzie poznać przeszłość miasteczka oraz wysłuchać wielu historii. Są bowiem miejsca, które nie chcą zapomnieć.

Agnieszka Pietrzyk (ur. 1975) – elblążanka; doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa; autorka książek: „Obejrzyj się królu” (Wyd. Replika, 2008) i „Pałac tajemnic” (Wyd. Replika, 2011). Najnowsza książka – „Urlop nad morzem” nakładem Wyd. Prószyński i S-ka ukaże się 14 stycznia br.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko