Resortowe Dzieci na jedynce listy bestsellerów

0
87
Książka wydana przed niecałym miesiącem przez Frondę, stała się jedynką na listach bestsellerów. Naklad w wysokości 10 000 egzemplarzy zniknął przed oficjalną premierą ksiązki w Klubie Hybrydy w Warszawie. Według zapowiedzi autorów ksiązki i wydawnictwa, jest to pierwsza z serii książek o charakterze demasktorskim, dotycząca naszych stosunków społecznych, politycznych i związannych z tym perturbacji historycznych. Niżej zamieszczamy tekst za wydawnictwem, który był zapowiedzią ogłoszoną przed jej publikacją.

RESORTOWE DZIECI to seria książek o Mediach, Służbach Specjalnych, Politykach, Biznesie i Nauce. W pierwszym tomie Dorota Kania, Jerzy Targalski i Maciej Marosz lustrują czołowych dziennikarzy mainstreamu.

ONE. RESORTOWE DZIECI. Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB. Doskonale ustawione potem w życiu, dzięki koneksjom, a potem pieniądzom i „grubej kresce”. Czasem, choć wywodzą się z niekomunistyczych środowisk, związane ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką. Za młodu aktywiści komunistycznych organizacji młodzieżowych, potem biznesmeni, właściciele i zarządcy nowych mediów. Właśnie dlatego tak zdecydowanie przeciwne dekomunizacji i lustracji, szydzący z patriotyzmu, polskich tradycji i w ogóle z polskości. Niebezpieczne, bo usytuowane w opiniotwórczej prasie, a przede wszystkim w telewizji i stacjach radiowych. Obecne w nich od stanu wojennego – do dziś.

ONE. RESORTOWE DZIECI. „Violetty”, „Kowalscy”, Literaci”, „Poeci”, „Daniele” i inni. Połączeni solidarnością grupową i interesami, posługujący się wprawnie relatywizmem moralnym, szyderstwem i ośmieszaniem. Często, w razie pilnej potrzeby, pełniące rolę „dyżurnych autorytetów moralnych”, szczujących przeciw zbyt niepokornym, zbyt dociekliwym – myślącym, ponad ICH miarę, po prostu inaczej.

Ta książka jest właśnie o nich.

Premiera książki: 17 grudnia 2013r.
Autorzy książki: Dorota Kania, Jerzy Targalski i Maciej Marosz
Patroni Medialni: Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, Tygodnik W Sieci, wpolityce.plniezalezna.pl, Telewizja Republika.


Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko