2013-12-18Spotkanie z Małgorzatą Wadżet Gardasiewicz i Joanną Pawłowicz

0
87

Spotkanie z Małgorzatą Wadżet Gardasiewicz i Joanną Pawłowicz


Spotkanie z Małgorzatą Wadżet Gardasiewicz i Joanną Pawłowicz i prezentację książki Astrologia – dotknąć gwiazd

Data: 17 grudnia 2013

Godzina: 17:00

Miejsce: Sala Kolumnowa, Książnica Pomorska im.  S. Staszica, ul. Podgórna 15/16, Szczecin

„Astrologia – dotknąć gwiazd” to czwarta pozycja wydawnictwa Freja z serii „Pasje życia”, prezentującej postacie znanych i cenionych szczecinian. Tym, co łączy wszystkie pozycje serii jest miasto Szczecin oraz wspólny temat – niezwykłe terapie oraz nietypowe dziedziny wiedzy.

Bohaterką książki jest Małgorzata Wadżet Gardasiewicz – profesjonalna astrolog z prawie 20-letnim stażem, zajmująca się także czakroterapią, astrologią rodową i podróżami do poprzednich wcieleń. Współautorka książek „Harmonia Wszechświata w człowieku” i „Opowieści Druida” oraz „Szczecin – miasto Oriona”. Znana z prognoz astrologicznych, wywiadów i artykułów nie tylko w Szczecinie. Ujęta w „Who is who w Polsce” oraz członkini „Who is who of European Women”.

Książka w formie wywiadu – rzeki w przystepny i fascynujący sposób odsłania tajemnice astrologii, jakiej nie znamy. Wywiad przeprowadziła Joanna Pawłowicz – pisarka i dziennikarka, autorka książek „Życie przez kalkę”, „Lena”, „Taniec z wiatrem” oraz serii „Pasje życia”. Członkini Krajowego Klubu Reportażu

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko