2013-11-3037. Nocne Spotkanie Literacko-Muzyczne

0
124

37. Nocne Spotkanie Literacko-Muzyczne


Tradycyjnie już od kilku dekad, późną jesienią, miłośnicy dobrej piosenki będą mieli okazję uczestniczyć w nastrojowym wieczorze, będącym spotkaniem młodości i piosenki artystycznej podczas 37. Nocnego Spotkania Literacko – Muzycznego. W tym roku odbędzie się ono 29 listopada, o godzinie 19, w sali teatralnej Impartu, przy ul. Mazowieckiej 17, we Wrocławiu.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, Spotkanie składać się będzie z dwóch części. W pierwszej rozegrany zostanie FINAŁ KONKURSU WOKALNEGO dla młodych, utalentowanych solistów lub zespołów uprawiających: poezję śpiewaną, ambitną piosenkę kabaretową, lub twórczość autorską. Wykonawcy biorący udział w konkursie zaprezentują się z własnym akompaniamentem lub podkładem na nośniku cyfrowym. Uczestników Finału wyłoni trzyosobowa komisja kwalifikacyjna w trakcie wstępnych przesłuchań, które odbędą się 17 listopada, w godzinach 10.00 – 16.00, w sali kameralnej Impartu. Podczas Finału natomiast młodych artystów oceniać będzie najbardziej demokratyczne jury, czyli publiczność, która o swoim wyborze zadecyduje w głosowaniu. Na zwycięzcę  Finału czeka atrakcyjna nagroda – dobrej klasy laptop.

 

W drugiej części wieczoru odbędzie się KONCERT GALOWY. W tym roku jego bohaterką będzie Aga Zaryan, jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek jazzowych młodego pokolenia. Artystka przybliża współczesnej publiczności to, co najlepsze w historii wokalistyki jazzowej, kontynuując tradycję takich artystów, jak Shirley Horn, Carmen McRea czy Joni Mitchell. Wyróżnia ją specyficzny styl i podejście do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania oraz ciepłym, matowym tonem głosu. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko