2013-10-07V edycja Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus

0
76

V edycja Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus

 

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury i Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza w dniach 4-6 października 2013 r. na V edycję Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus pn. „W żółtych płomieniach liści…”

 

Festiwal jest okazją do promocji młodych talentów i nowych piosenek z dobrą muzyką i dobrym tekstem. Podczas trzech dni Festiwalu zakwalifikowani uczestnicy – studenci i absolwenci szkół teatralnych, muzycznych i wokalnych – prezentują piosenki z repertuaru Łucji Prus (piosenkarki pochodzącej z Białegostoku) oraz utwory znanych i debiutujących autorów piosenki literackiej. Poprzez spotkanie młodych wykonawców z publicznością, która ceni i lubi dobrą muzykę, chcemy przypomnieć i od nowa walczyć o wysoką jakość polskiej piosenki oraz przywrócić potrzebę śpiewania o rzeczach ważnych i nieprzemijających.

 

Organizatorzy zapraszają na prezentacje konkursowe oraz recitale Stanisławy Celińskiej „ Piękny świat” i Janusza Radka „Na Głos i ręce”.Gwiazdą koncertu galowego będzie Stanisław Soyka. Bilety do nabycia w siedzibach WOAK przy ul. Kilińskiego 8 i ul. św. Rocha 14.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko