2013-09-30Spotkanie autorskie Anny Paciorek

0
82

Spotkanie autorskie Anny Paciorek

 

Klub Muzyki i Literatury we Wrocławiu zaprasza 29 września o godz. 19:00 na spotkanie autorskie, promujące nowy tomik wierszy Anny Paciorek pt. „Zamknięte otwarte”.

 

Anna Pasiorek – od 44 lat jest mieszkanką Wrocławia. Jest biegłym sądowym w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu i w Legnicy, posiada również uprawnienia lustratora. Jako poetka udanie zadebiutowała w 2001 r. w Oficynie Wydawniczej „MAK” w Szczecinie. Do tej pory autorka wydała cztery tomy: w 2002 r. arkusz poetycki (nr 1, II serii bibliofilskiej „ARS POETICA”) pt. „Życie jest chwilą”, w 2006 r. „Kino Powidok”, w 2008 r. „Zaczęło się w raju” i obecny tomik pt. „Zamknięte otwarte”. Ponadto jej utwory znajdują się w 18 antologiach. Jest członkiem: Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury we Wrocławiu, JP II Polish Amarican Poets Academy w Wallington (NJ) i Koła Literatów Polskich im. Zbigniewa Herberta w Lublinie, w którym to Kole pełni funkcję wicekanclerza

W 2013 roku została zaproszona do udzia^3u w Leksykonie biografii osobistości ze wszystkich dziedzin życia publicznego: gospodarki, polityki, nauki, kultury i sztuki.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko