2013-09-11Zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej

0
176

Zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej

 

Maja Sablewska spotka się z czytelnikami swojej nowej książki pt. “Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej”. Spotkanie autorskie odbędzie się 10 września o godz. 18:00 w empiku Junior w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Menadżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Maja Sablewska zajmowała się karierą największych gwiazd polskiego show biznesu, była jurorką w pierwszej edycji show X Factor w telewizji TVN, teraz – radzi, jak dobrze się odżywiać. Skąd taki pomysł na siebie? Cztery lata temu całkowicie zmieniła swój sposób odżywiania i styl życia. Cieszy się doskonałym zdrowiem i wyglądem, żyjąc w zgodzie z własnym ciałem. 

Nowy poradnik to nie tylko zbiór praktycznych zasad odpowiedniego odżywiania i dbania o swoje ciało, ale także historia drogi, jaką przeszła autorka, żeby zmienić swój wygląd. Wszystkim ideom zawartym w poradniku towarzyszy zasada: “zamień białe na zielone”. Maja Sablewska opisuje swój tryb życia, poleca konkretne przepisy na zdrowe posiłki, udziela rad dotyczących mocnych postanowień oraz udowadnia, że właściwa dieta powinna być związana również z filozofią życiową, której warunkiem jest czerpanie prosto z natury i słuchanie własnego organizmu.
Książka “Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej. Zamień białe na zielone” to już drugi tytuł w dorobku Mai Sablewskiej. W listopadzie 2012r. nakładem Wydawnictwa G+J ukazał się jej pierwszy poradnik pt. “10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej”. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko