2013-09-2311. Zamojskie Spotkania z Fantastyką

0
88

11. Zamojskie Spotkania z Fantastyką

 

Działające w Zamościu Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” w dniach 20-22 września 2013 zaprasza na jedenastą już edycję Zamojskich Spotkań z Fantastyką.

 

ZSzeF 2013 to organizowana coroczna impreza zrzeszająca miłośników szeroko pojętej fantastyki z całej Polski. W ciągu trzech dni wypełnionych przeróżnymi atrakcjami znajdą się m. in. prelekcje/wykłady na ciekawe tematy (często nie do końca związane tylko i wyłącznie z fantastyką), spotkania z ludźmi zajmującymi się tworzeniem kultury na co dzień, konkursy i turnieje z wartymi uwagi nagrodami, oszałamiające pokazy oraz autorską sztukę teatralną związaną z tematem przewodnim tegorocznego ZSzeFu, czyli z podróżami w czasie. Poza tymi blokami programowymi znajdzie się także czynny przez całą dobę Games Room, czyli pokój gier planszowych oraz sale gier konsolowych i komputerowych. Jednak program ZSzeFu to nie wszystko. Czego jeszcze możecie się spodziewać? Przede wszystkim wspaniałej atmosfery konwentu, którą tworzą jego uczestnicy: ludzie ciekawi, otwarci, pełni zaangażowania w to co robią i potrafiący się dobrze bawić.

Na terenie konwentu zostanie zapewniony nocleg dla wszystkich uczestników. Będzie również okazja, by bez wychodzenia na zewnątrz zaopatrzyć się w coś do jedzenia i picia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko