2013-09-23Targi Książki w Katowicach

0
77

Targi Książki w Katowicach

 

W dniach 20-22 września 2013 r. katowicki „Spodek” zaprasza na Targi Książki.
Goście :
Agata Passent – polska felietonistka i dziennikarka. Pisze felietony do “Twojego Stylu” oraz “Twojego Dziecka”. Jest założycielką i prezesem Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, która zajmuje się opieką nad dorobkiem poetki, między innymi organizuje konkurs na interpretację jej piosenek pt. Pamiętajmy o Osieckiej. Wraz z Janem Borkowskim redaguje 14-tomowy Wielki Śpiewnik Agnieszki Osieckiej. Spotkanie odbędzie się 21 września (sobota) o godz. 15.00 na scenie. Po spotkaniu autorka będzie podpisywać ksiązki na stoisku MBP.

Joanna Krzyżanek – pisze bajki, opowieści i wiersze. Prowadzi warsztaty literackie, teatralne, plastyczne oraz kulinarne. Podczas zajęć opowiada o książkach i zawartych w nich historiach, maluje słonia w kratkę i piecze mufinki. Autorka poprowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci w sobotę 21 września w Sali nr 3 w godz. 11.00-12.00. Po spotkaniu autorka będzie podpisywać książki na stoisku MBP.

Katarzyna Prudło – aktorka związana ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora „Ateneum” w Katowicach, gdzie bywała Kopciuszkiem, Konikiem, Piękną czy wstrętną Babucha Burczymuchą. Autorka tomików wierszy dla dzieci. Warsztaty dla dzieci odbędą się w niedzielę 22 września w godz. 14.00-15.00 na Placu Zabaw dla Dzieci.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko