2013-08-052. edycja Lata z Książką w Łebie

0
85

2. edycja Lata z Książką w Łebie

 

Po sukcesie zeszłorocznej edycji „Lata z książką” wydawnictwo Zysk i S-ka zdecydowało się kontynuować organizację wydarzenia, które ma zachęcić do sięgania po książki w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Tym razem nie będzie to jedynie weekend a cały tydzień z książką (od 29 lipca do 4 sierpnia) w Łebie.

 

Stawiając na zróżnicowany program do udziału w tegorocznej edycji „Lata z książką” zaproszono Grupę Wydawniczą Publicat, która wspólnie z Zyskiem przedstawi swoich najlepszych autorów i ich dzieła oraz zadba o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

 

W tym roku do Łeby przyjedzie blisko dwudziestu autorów, w tym Marek Kochan, Małgorzata Kalicińska, Michał Kruszona, Ryszard Ćwirlej i Małgorzata Maj. „Kolejny raz wychodzimy naprzeciw tradycyjnemu leżakowaniu i zapewniając całe mnóstwo dodatkowych atrakcji i niezapomnianych chwil proponujemy dobrą zabawę na wysokim poziomie” – zapewniają organizatorzy.

 

„Lato z książką” startuje już 29 lipca o godzinie 12:00 i będzie towarzyszyć wszystkim przyjezdnym, mieszkańcom oraz fanom dobrej literatury aż do 4 sierpnia do godziny 16:00. Wydawców znajdziecie na deptaku Kościuszki, a wszystkie spotkania będą odbywać się przy pasażu spacerowym na plażę wschodnią A (Kapitanat Portu), oczywiście w Łebie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko