Promocja książki Ilony Adamskiej

0
181

Promocja książki Ilony Adamskiej

 

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi zaprasza 28 marca 2013 o godz. 18:00 na promocję książki Ilony Adamskiej „Ona w jego oczach – znani mężczyźni o kobietach”.

Redaktor naczelna i wydawca magazynu Imperium Kobiet – Ilona Adamska postanowiła pomóc dzieciom chorym na raka z łódzkiej Fundacji „Krwinka”.Wydała książkę „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach, z której dochód przeznaczony zostanie dla fundacji. Patronat honorowy nad książką objęła Prezydent Łodzi – Hanna Zdanowska.

 

Adamska zaprosiła do współpracy znanych mężczyzn ze świata show-biznesu, sportu, biznesu, polityki, którzy w zabawny ale i wzruszający sposób opowiedzieli o kobietach swojego życia, o swoim spojrzeniu na płeć piękną.

 

Udział w projekcie wzięli m. in. Andrzej Blikle, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Jarosław Kret, Roman Rogowiecki, prof. Andrzej Bralczyk, Andrzej Pągowski, Artur Partyka, Przemysław Saleta, Marcin Kwaśny, Emilian Kamiński, Andrzej Krzywy, Andrzej Nejman, Grzegorz Wons, Jacek Borkowski, Krzysztof Pieczyński, Łukasz Zagrobelny, Radosław Majdan, Marek Włodarczyk, Bogdan Gajkowski i inni.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko