Ruszyła platforma BookRage.org

0
90

Na czym polega sprzedaż pakietowa oferowana przez BookRage? Platforma udostępnia w formie dwutygodniowych kampanii pakiety książek w formie elektronicznej, które możemy zakupić za cenę, jaką sami uznajemy za stosowną.

 

Płatności dokonujemy poprzez Paypal albo e-przelewy systemu płatności DotPay. Co istotne, płatność za pakiety możemy dodatkowo podzielić na trzy części: kwotę, która pójdzie do autorów książek, część, którą chcemy przeznaczyć na działanie serwisu BookRage, oraz sumę na rzecz pożytku publicznego, w tym wypadku dla fundacji Nowoczesna Polska. Haczyk? Ten rewelacyjny pakiet można kupić przez bardzo ograniczony czas. Licznik bije, więc nie warto się ociągać.

 

W pierwszym pakiecie proponowanym na stronie serwisu znajdziemy uznanych już na polskim rynku autorów fantastyki – Annę Kańtoch, Łukasza Orbitowskiego czy Jacka Dukaja. Oprócz wydanych już wcześniej w tradycyjnej formie publikacji przyozdobionych w nową szatę graficzną w skład pakietu wchodzi również niepublikowana dotąd mikropowieść Dawida Kaina „Dyskoteka w krematorium”, którą połączono w jednym tomie wraz z debiutanckim „Prawym, lewym, złamanym”.

 

Więcej informacji o pierwszym polskim pakiecie ebooków (wraz z możliwością zakupu) znajdziecie na stronie: http://bookrage.org/

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko