W kręgu poezji

0
96

W kręgu poezji

 

Dom Literatury w Łodzi zaprasza 21 lutego o godz. 19.00 na spotkanie poetyckie z Justyną Fruzińską, Tomaszem Jamrozińskim i Grzegorzem Jędrkiem.

 

Justyną Fruzińską Łódzka poetka, rocznik 1984. Tłumaczka z hebrajskiego i angielskiego. Laureatka wielu konkursów m. in. na prozę poetycką.

 

Tomasz Jamroziński- ur. w 1978 – poeta i prozaik, absolwent filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wiersze publikował m. in. w „Twórczości”, „Czasie Kultury”, “Ha!arcie”, “Kresach”, „Odrze”, „Pograniczach”, „Gazecie Wyborczej”, „Red.”, „Undergruncie” i “Studium”. Laureat kilkunastu ogólnopolskich konkursów poetyckich, m. in. OKP im. H. Poświatowskiej i im. K. K. Baczyńskiego

 

Grzegorz Jędrek ur. 1988 – pochodzi z Lipia k. Częstochowy, publikuje w czasopismach na terenie całej Polski, dwukrotnie nominowany do nagrody im. J. Bierezina, jeden z laureatów projektu „Połów 2011´´. Jeden z założycieli Inicjatywy Dworzec Wschodni, redaktor pisma „Dworzec Wschodni”. Obecnie jest doktorantem KUL i przebywa w Lublinie. a W grudniu, w Bibliotece Arterii ukaże się jego debiutancka książka poetycka pt. „Badland”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko