KSIĄŻKOterapia na długie zimowe wieczory

0
113

KSIĄŻKOterapia na długie zimowe wieczory

 

Dwie poznańskie pisarki Iwona J. Walczak, Joanna Opiat-Bojarska oraz goście specjalni – Joanna Jodełka, Magdalena Kawka i Renata Kosin podróżują po Wielkopolsce by promować polską literaturę. Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2013 roku o godz. 17:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu.

 

Joanna Opiat-Bojarska – poczęta, urodzona i mieszkająca w Poznaniu, absolwentka poznańskiej Akademii Ekonomicznej. Prowadzi firmę działającą na rynku nieruchomości. Książki zaczęła pisać przez przypadek. Zadebiutowała szczerą i inteligentną powieścią obyczajową “Kto wyłączy mój mózg?”, która ujrzała księgarniane światło dzienne w październiku 2011 roku. To miała być jedyna książka, którą popełniła.Niestety wpadła w uzależnienie. Od pisania, oczywiście. “Blogostan”, który w bardzo przystępny sposób dotykał sedna problemu uzależnienia od blogów, wydany został w maju 2012 roku. Już nie długo ukaże się kolejna powieść autorki. O czym? O tym, jak odnaleźć się w roli matki… i nie zwariować.

 

Iwona Walczak urodzona 23 maja, posiada cechy zodiakalnego Byka, ale także (jak stanowczo zapewnia – wyłącznie te pozytywnie postrzegane) walory Bliźniąt. Typowa sangwiniczka z tendencją do zamyśleń i dylematów, życiowo doświadczona, czynna i towarzyska. Cechuje ją przyjazny sceptycyzm, bardzo lubi zmiany i wyzwania, oraz wszelkie własne debiuty. Owoce swoich zmyśleń, dylematów i spostrzeżeń od lat zapisuje w notesach, których zawsze ma wiele, i nie jest możliwe, by w jej torebce nie znajdował się przynajmniej jeden.Z zawodu geograf, finansistka, manager personalny. Po godzinach – pasjonatka fotografii, stylu country, ostrego rocka, chillout’u, muzyki poważnej, dobrego filmu i oczywiście książki. Od wielu lat związana z Poznaniem. Autorka „Nagich myśli” i „Złocistej Doliny”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko