Autorzy naszych lektur

0
89

Autorzy naszych lektur

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza Oddział w Szczecinie zaprasza na kolejne wykłady z cyklu „Autorzy naszych lektur” w ramach projektu pn. Akademia Czytania Ustawicznego.


Cykl spotkań z literaturą skierowany jest do wszystkich mieszkańców Szczecina, w szczególności zaś do uczestników zajęć w Uniwersytetach Trzeciego Wieku. Pierwszy z zaplanowanych ośmiu wykładów otwartych Akademii Czytania Ustawicznego odbył się w listopadzie i poświęcony był Zofii Nałkowskiej. Grudniowe spotkanie dedykowane było Igorowi Newerlemu, a 7stycznia 2013 r. będzie Marii Dąbrowskiej.

Wykłady wygłaszać będą naukowcy z Instytutu Polonistyki i Kulturoznawstwa US m. in.: dr hab. Agata Zawiszewska, prof. US, dr hab. Andrzej Skrendo, prof. US, dr hab. Jerzy Madejski, prof. US, prof. dr hab. Andrzej Sulikowski oraz dr Piotr Krupiński. Cotygodniowe spotkania odbywają się w poniedziałki na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego przy al. Piastów 40 B (budynek IV, sala nr 1) o godz. 17.30

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko