Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

0
116

Zapraszamy do udziału w 21.Wrocławskich Promocjach Dobrych Książek, które w tym roku odbędą się w dniach 29 listopada-2 grudnia.

Inauguracja 21. odbędzie się w czwartek 29 listopada o godzinie 14.00 w Muzeum Architektury. Podczas uroczystości poznamy werdykt Konkursu na Najlepszą Książkę Roku „Pióro Fredry”.

Nagrodzony zostanie także jeden z czytelników MBP we Wrocławiu, który otrzyma tytuł Mola Książkowego 2012 r., nagrodę i pamiątkowy dyplom.

W tym roku z czytelnikami spotkają się m.in. Małgorzata Musierowicz, Dorota Masłowska, Agata Tuszyńska, Magdalena Tulli, Joanna Kuciel-Frydryszak, Renata Lis, Roma Ligocka, Katarzyna Grochola, Joanna Olech, Ryszard Wolański, Marek Zagańczyk, Janusz Leon Wiśniewski, Andrzej Maleszka, Marek Miller, Marek Krajewski, Jędrzej Morawiecki i Bartosz Jastrzębski, Sergiusz Pinkwart.

W programie także: wykłady o komiksie oraz literaturze kryminalnej, turniej gier planszowych, konkursy, zabawy literackie, Mologra – terenowa gra miejska, baśniowy spektakl ognia „Zmierzch Elfów”.

Dla czytelników – kolekcjonerów od 1998 roku projektowany jest rokrocznie exlibris. Jego autorem jest wrocławski artysta plastyk, grafik i karykaturzysta Tomasz Broda.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko