Jerzy Granowski – To przecież nasze historie

0
112

Jerzy Granowski


To przecież nasze historie
Recenzja

    Paweł Malec to pseudonim pisarza, związanego ze środowiskiem krakowskim. Swoją niezwykłą twórczością debiutuje na rynku czytelniczym książką “Historie jak życie“. Dzięki Wydawnictwu Internetowemu Goneta.Pl mogłem przeżyć przeróżne epizody życia zaobserwowane przez autora. Słowa przelane na papier z niezwykłą mocą i energią, niosą ukojenie, a także wywołują emocje inspirujące do działania.

    Historie te to nasze codzienne życie, które w pogoni za pieniądzem przelewa się nam niezauważenie przez palce…


    W dwudziestu siedmiu opowiadaniach poznajemy historie, które nie pozostają nam obojętne. Każda z nich może lub nawet już nas dotknęła. Chcemy czy nie i tak będziemy porównywać i utożsamiać się z bohaterami poszczególnych opowieści. Prawie każdy obraz pozostawia czytelnikowi furtkę, która pozwala dopisać kadr swojego życia. Może też skierować myśli w nieprzewidywalnym kierunku, ale zawsze będziemy bliżsi celu.


     Warto sięgnąć po tę książkę, którą z opowiadania na opowiadanie czyta się z coraz to większym zainteresowaniem. Promieniuje z niej pełen profesjonalizm, tym bardziej że Paweł Malec operuje piórem lekko i ze swadą. Zaryzykuję nawet twierdzenie, że autor zna tajniki psychologii, które wykorzystuje w swojej twórczości.
     Książka w wersji elektronicznej dostępna jest w Wydawnictwie Internetowym www.Goneta.Pl

Jerzy Granowski


——————
“Historie jak życie” – Paweł Malec
Wydawnictwo Internetowe Goneta.PL
Korekta Emilia Nowakowska
Okładka Jerzy Granowski
Redakcja Aneta Gonera
Wydanie I
Lipiec 2012
Stron 104
Plik pdf, 1290 kB
ISBN 978-83-62041-73-2

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko