Nowa odsłona strony o Przybyszewskim

0
101

Na stronę jedynego w Polsce serwisu w całości poświęconego Stanisławowi Przybyszewskiemu, zaprasza jego twórczyni i redaktorka naczelna p. Katarzyna Hofbauer.

Strona jest cały czas w trakcie rozwoju. Zależy nam na legalności materiałów (np. zamieszczane utwory w wersji elektronicznej) oraz na autorskich tekstach. Nie chcemy by były to wielokrotnie powtarzające się na innych stronach materiały z Wikipedii lub innych stron.
Zależy nam na profesjonalizmie.
Udostępniamy użytkownikom naszego serwisu utwory Przybyszewskiego oraz fragmenty książek o nim, wszystko w pełni legalne, gdyż sami opracowujemy utwory na podstawie oryginalnych tekstów, do których wygasły już prawa autorskie. Fragmenty książek udostępniają nam sami autorzy.
Właśnie przebudowaliśmy serwis, odświeżyliśmy grafikę i chcemy go popularyzować. Do tej pory strona stała się “kanonem” jeśli chodzi o informacje dotyczące tego pisarza.


Adres strony: http://stachu-przybyszewski.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Hofbauer
Redakcja Stachu-Przybyszewski.pl


Byliśmy, sprawdziliśmy, gorąco polecamy, będąc pewnymi, że ta profesjonalna strona, doskonale zredagowana, sprawi wiele radości miłośnikom literatury – redakcja pisarze.pl
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wprowadź nazwisko