Drodzy Państwo 
 

Renia SpiegelZapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu imienia Reni Spiegel

Z przyjemnością zawiadamiamy, że do patronatu tegorocznego konkursu przyłączyła się Minister Edukacji Narodowej, Pani Anna Zalewska. 
 
Konkurs adresowany jest do polskojęzycznych młodych poetów na całym świecie, którzy nie ukończyli 20 lat. Termin nadsyłania wierszy 30 grudnia, 2017. Jury złożone z literatów polskich pod przewodnictwem Profesor Anny Nasiłowskiej z Warszawy wybierze zwycięzców w trzech kategoriach: młodzież do lat 14-stu, młodzież powyżej lat 14-stu i nagroda specjalna imienia Reni Spiegel.

Nagrody zostaną wręczone w styczniu 2018 w Przemyślu, podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Holokaustu na Podkarpaciu. Do nagrodzonych, którzy nie będą obecni w tych uroczystościach, nagrody zostaną wysłane pocztą. Nagrodzone i wyróżnione wiersze będziemy publikować na stronie Reni Spiegel na Facebook, a także na portalach zainteresowanych polską poezją. Bieżące informacje dotyczące konkursu i działalności związanej z twórczością Reni Spiegel są dostępne na Facebook-u. Prosimy przesyłać wiersze do 30 grudnia, 2017 na adres:
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.g

http://www.reniaspiegelfoundation.org/pl/contest/

Pin It